Регистрация | Войти

Вентиляционное оборудование

Ятаган

Фото Ятаган
Ятаган в Киеве
Ятаган Вентиляционное оборудование

Добавлено: 1268 дней назад (25 мая 2016)

ID-объявления: 8392446

75000 грн.

Кол-во просмотров: 252

Контактная информация:

Хованов Александр

тел.:
+380632324286

Киевская область, Киев

Описание:

Гідрофільтрах / іскрогасниками / скрубером "ГФМ"
Очищає димові гази від:
Іскор - 100%,
Полум'я - 100%,
Сажі - 95%,
Жиру і дьогтю - 95%,
Запаху і диму - до 70%
Гідрофільтри «ГФМ» - устанавліваеться на мангали, хоспері, жарові-печі, гриль-печі і т.д., і призначений для гарантованого запобігання загорянь і наступних пожеж в системах витяжних повітропроводів і димоходів підприємств громадського харчування з температурою газів до 300 ° С і використовується тільки за призначенням.
Апарат встановлюється в уже існуючу систему вентиляції, або новоспроектірованную, він не має свого вентилятора.
Гідрофільтри «ГФМ» оснащений щитом автоматики з повною автоматизацією і диспетчеризацією! Гидрофильтр володіє наступними можливостями:
1. ПОВНІСТЮ Автоматичне управління. Гідрофільтри запускається при наявності протоку повітря, злив води відбувається по закінченню заданого часу і / або по завершенню роботи фільтра. Наповнення відбувається по датчикам рівня води в фільтрі. Присутній захист від сухого ходу насосів.
2. Блок автоматики гідрофільтрах має змогу приєднуватися диспетчерського контролю та управління (SCADA-системи) за коштами мереж RS-485 (протокол MODBUS-RTU) і Ethernet (протокол MODBUS-TCP). Опціонально можливе використання TP / FT-10 (ПРОТОКОЛ LonWorks).
3. Блок автоматики гідрофільтрах володіє індикаторами: аварії (індикатор і звуковий сигнал), роботи, сервісного обслуговування. Також присутній система повідомлення про необхідність проведення сервісного обслуговування.
4. У меню блоку автоматики можливо спостерігати: температури вхідного і вихідного повітря, температуру води, рівні води, роботу насоса, клапанів затоки і зливу води.
Опціонально блок автоматики обладнується системами: управління вентиляторами як в режимі ON / OFF так і в режимі аналогового управління 0-10. Системою управління як електричними так і водяними нагрівачами, управлінням повітряними заслінками.
Можлива схема включення гідрофільтрах, витяжного вентилятора, припливної системи (захоплення продуктивності або повний запуск) по команді кухаря мангала.
Також можлива схема плавного регулювання витяжною і / або припливної системи в залежності від потреби мангала. Схема може реалізуватися на перемикачі швидкостей продуктивності, на датчику температури в парасольці, на датчику присутності кухаря на робочому місці.
Наведені варіанти застосовуються для зменшення витрат енергії на нагрівання припливного повітря в годинник коли мангал завантажений менше 30% або зовсім не розпалився.
________________________________________
 Гідрофільтрах / іскрогасниками / скрубером "ГФМ-ЕКОНОМ"
Іскрогасник очищає димові гази від:
Іскор - 100%,
Полум'я - 100%,
Сажі - 60%,
Жиру і дьогтю - 50%,
Запаху - до 50%
Гідрофільтри «ГФМ-економ» - це система фільтрації диму, забруднень і сажі для мангала, хоспері, дров'яних печей, грилів-барбекю на вугіллі або дровах, твердопаливних котлів, а також нагрівачів води, що використовують як паливо біомасу.
А також він призначений для гарантованого запобігання загорянь і наступних пожеж в системах витяжних повітропроводів і димоходів підприємств громадського харчування з температурою газів до 300 ° С, і використовується тільки за призначенням.
Підбір моделі здійснюється в залежності від розходу витяжного повітря: від 500 до 4000 м3 / год.
 
На відміну від свого "старшого брата", ця модель оснащена спрощеною системою фільтрації та автоматики. Але при цьому також ефективно забезпечує пожежобезпечність Вашого закладу з непоганими показниками очищення диму.
Апарат не має свого вентилятора, його можна придбати у нас окремо.
________________________________________
  
іскрогасниками лабіринтова
Іскрогасник очищає димові гази від:
Іскор - 100%,
Полум'я - 100%,
Сажі - 10%,
Жиру і дьогтю - 10%
Виконується в будь-яких можливих розмірах.
Лабіринтовий іскрогасник виконаний з нержавіючої сталі і укомплектований конусним дифузором з сіткою. Іскрогасник складається з двох частин: Самого іскрогасника і конусного дифузора. Іскри гасяться і осідають у вигляді сажі в лабіринті нижнього блоку. Конусний дифузор служить для кращого змішування навколишнього повітря і виходять з печі - мангала гарячих газів. Дифузор оснащений легко знімною сталевою сіткою. Сітка є останньою сходинкою іскрогасника і першим жировим фільтром. Сітку необхідно регулярно виймати і промивати в ванні з миючим розчином.
Лабіринтовий (сухий) іскрогасник встановлюється в витяжні системи мангалів, печей, хоспері і т.д., якщо з якихось причин немає можливості встановити Гідрофільтри (з водяною завісою)!
Він не дає повноцінної очистки повітря а лише запобігає загоряння жиру в повітроводах і знижує температуру викидних газів за рахунок підмішування свіжого повітря.
________________________________________
    
ВЕНТИЛЯТОР мангального "ВЕНТ М"
• Висока температура переміщуваного середовища (до 150 ° С)
• Електродвигун винесений з потоку переміщуваного повітря
• Вбудовані термістори
• Низький рівень шуму
• Не вимагають обслуговування і надійні в роботі
 
 
 
Загальний технічний опис:
Всі вентилятори оснащені алюмінієвими робочими колесами із заломленими назад лопатками, а також електродвигунами, що відповідають стандарту IEC. Клас ефективності 1Е2-для всіх трифазних (400 В) двигунів, починаючи з 0,75 кВт.Корпус виконаний з алюмінієвого профілю з пластиковими кутовими елементами, армованими скловолокном. Панелі з подвійними стінками виготовлені з оцинкованої листової сталі і Теплоізолювання шаром мінеральної вати товщиною 20 мм.Защіта електродвигуна здійснюється за допомогою термісторів або термоконтактов.
Конструкція електродвигуна із зовнішнім ротором аналогічна конструкції звичайного асинхронного електродвигуна, але з одним отли-Чієм: статор і ротор міняються місцями. Вал електродвигуна обертається в герметичних шарикопідшипниках, закріплених усередині статора, а робоче колесо закріплено на корпусі ротора. Завдяки такій конcтрукціі забезпечується повітряне охолодження електродвигуна із зовнішнім ротором, що дозволяє регулювати швидкість обертання вентилятора шляхом зміни напруги живлення.
Корпуси вентиляторів виготовлені з гарячекатаної оцинкованої листової сталі. Сталеві листи покриті шаром цинку товщиною 20 мкм, забезпечують-вающим захист від корозії. Деталі з листового оцинкованого металу сваре¬ни точковим зварюванням, скріплені болтами або заклепками.
В якості теплоізоляційних матеріалів вентиляторів використовується негігро-скопічная мінеральна вата, яка не змінює своїх властивостей при впливі пара і вологи. Ізоляція класифікується як негорючий матеріал, що витримує температуру до 250 ° С.
Вентилятори, оснащені німецькими робітниками колесами із заломленими вперед лопатками. Робоче колесо встановлено методом напрессовки безпосередньо на ротор електродвигуна. Стрілка на корпусі електродвигуна вказує напрямок обертання вентилятора. Електродвигун (разом з робочим колесом) динамічно збалансований в двох площинах відповідно до DIN ISO 1940.
Кулькові підшипники електродвигуна не вимагають обслуговування і дозволяють експлуатацію в будь-якому положенні вентилятора. Максимально допустима температура повітря вказана в каталозі для кожної конкретної моделі. При температурі повітря + 40 ° С термін служби підшипників складає не менше 50 000 годин (L 10).
Вентилятори оснащені вбудованим тепловим захистом, яка забезпечує кращий захист електродвигуна від перегріву, ніж автоматична захисту по струму. Термоконтакти вбудовані в обмотки електродвигуна. При досягненні максимальної температури термоконтакти розмикаються, відключаючи харчування електродвигуна.

Поднять
Жалоба
Выделить объявление
7 дней

- выделение объявления

- расположение в ТОП категории

20 грн.
14 дней

- выделение объявления

- расположение в ТОП категории

36 грн.
30 дней

- выделение объявления

- расположение в ТОП категории

60 грн.

Подробная информация об услуге